Büyü Bozma Havas Çalışmaları

Büyü bozma havas çalışmalarından bahsetmeden önce kısaca büyü nedir, büyü çeşitleri nelerdir, bunlardan bahsedelim. Hayatı boyunca maalesef büyüye maruz kalmış kimse çok nadirdir. Çevremizde bizi çekemeyen, başarılarımızı, mutluluğumuzu kıskanan akrabalarımız, arkadaşlarımız tarafından büyüye maruz kalabiliriz. En çok eşlerin arasını açmak, insanların rızıklarını kapamak, işlerinin ters gitmesi için büyü yapılır.

Büyü, insanların iradesine etki etmek, değiştirmek, insanları istenilen şekilde davranmaya yönlendirmek, vesvese vermek, eşler arasını açmak, işlerini bozmak amacı ile cin adı verilen enerji varlıkları kullanılarak yapılan kalıcı ya da geçici etkidir.

Büyü Çeşitleri:

Kara büyü, ak büyü, papaz büyüsü, sabun saç büyüsü, soğutma büyüsü, cazibe büyüsü, aşk büyüsü, at nalı büyüsü, kaşık büyüsü, domuz yağı büyüsü, kiriş büyüsü, ayırma büyüsü, ceviz büyüsü, karabiber büyüsü, evlenme büyüsü, sicim büyüsü, bakır büyüsü, bağlama büyüsü, eşek dili büyüsü, kurşun büyüsü, gül büyüsü, biber büyüsü, iç çamaşırı büyüsü, tavuk büyüsü, ölü toprağı büyüsü, incir büyüsü, yumurta büyüsü gibi çok çeşitli büyü türleri vardır.

Büyü bozma çalışmalarında kişide görülen büyü belirtilerine göre kendisine ne tür bir büyü yapıldığı tespit edilir, ona göre büyü bozma işlemlerine başlanır.

Büyü Belirtileri:

  • Genelde büyüye maruz kalmış insanların hayatlarında ani değişiklikler olur. İşleri ters gitmeye başlar,
  • Eşini çok seviyorken birden hoşlanmamaya başlar,
  • Gece uyku düzeni bozulur, uyuyamama gibi sorunlar olur,
  • Rüyasında, sıklıkla, kedi, köpek, yılan gibi hayvanları görmeye başlar,
  • Eskiye oranla artan bir şekilde bitkinlik yorgunluk olur,
  • Vücudunda, başında uyuşmalar, ağrılar olur,
  • Cinsel isteksizlik,
  • Evlenememe, tanıştığı kişiler ile ilişkisini bir türlü evliliğe götürememe, ayrılma,
  • İbadetlerini yapmakta zorlanma,
  • Pis olduğu hissine kapılıp sık sık banyo yapma, banyoda uzun süre kalma,

belli başlı büyü belirtileridir.

Kendisinde bu tür belirtiler olan kişi ya da yakınları büyü nasıl bozulur, büyü bozma havas çalışmaları için ehil, abdestinde namazında bir hocaya müracaat etmelidirler. İslamiyeti, tasavvufu tam anlamıyla yaşamayan bir kişi belki büyü bozma çalışmalarında başarılı olabilir ama çözümler genelde geçici olur, sıkıntılar tekrar baş gösterir.

Büyü bozma çalışmalarında ehil, dürüst bir hoca bulma konusunda size bir tüyo. Büyü nasıl bozulur, Büyü bozma konusunda müracaat ettiğiniz dindar, Allah korkusu olan bir kişiye siz maddi anlamda dünyanın parasını da teklif etseniz kötülük olarak kimseye büyü yaptıramazsınız. Büyü nasıl bozulur konusunda detaylı bilgi almak için tıklayın : http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-bozulur/buyu-nasil-bozulur.html

Bu yazı Büyü Bozma içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s